RECENZE

Dana Štěpánková ( Brno- Černá pole)

Dobrý den paní Marková, ráda bych Vám poděkovala za velmi příjemné ošetření, které jsem u Vás absolvovala. Kolegyně v zaměstnáni mě následující den hned  pochválili moji plet´. Přeji Vám mnoho spokojených zákaznic.

 

Veronika Krytinářová ( Brno -Líšeň )

Dobrý den, touto cestou bych chtěla poděkovat kosmetičce a vizážistce paní Martině Markové za NÁDHERNÉ SVATEBNÍ LÍČENÍ. Děkuji! Všem se líbilo a především mě. Paní Martinka má zlaté ručičky! Vřele všem doporučuji.

 

Magdalena Soukupová

Dobrý den ,musím Vám poděkovat za kosmetiku, kterou jsem u Vás včera absolvovala. Byla jste moc příjemná a především masáž bylo něco co jsem ještě jinde nezažila. Plet´se mě po ošetření opravdu spravila a snad i omládla... Doporučila jsem Vás hned kolegyni v práci .

 

 Jitka Řehulková ( Brno )

 Musím Vás pochválit za velmi pěkné a pečlivě upravené obočí, tak hezky mě ho nikdo ještě nevytvaroval. Jste opravdu šikovná . 

 

Martina Stodůlková( Brno)

Děkuji Vám paní Marková za celkovou proměnu vizáže. Upřímně jsem byla po dokončení proměny úplně unesená a překvapena co jste se mnou udělala. Kolegyním v zaměstnání i rodině se proměna také moc líbila. Přeji mnoho spokojených klientek. 

Šárka Hájková (Brno)

Dobrý den ,

děkuji Vám za vaše kosmetické ošetření, výsledky na mé pleti jsou opravdu vidět. Jste opravdu milá a skvěle jste mě poradila i  při výběru kosmetiky .

 

nejlepší kosmetička Brno