NEINVAZIVNÍ LIFTING - RADIOFREKVENCE OBLIČEJE

PRÉMIOVÉ PŘÍSTROJOVÉ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ !

 

 

 
   Současným celosvětovým trendem v kosmetice a v omlazení pleti je využívání radiofrekvenčních vln. Radiofrekvence je nový a efektivní způsob, jak zlepšit nesrovnalosti v kůži a bojovat proto stárnutí pleti.  Jedná se o nejnovější a nejúčinnější technologii, kterou potvrzují výzkumy nejenom výzkumy v USA. Tato nejnovější metoda doslova změnila vnímání a možnosti moderní kosmetického ošetření. Je to první neinvazivní metoda, která okamžitě vypíná plet´, a to s trvanlivým účinkem.     
 
   Radiofrekvenční přístroj přenáší vysokofrekvenční vlny do hlubokých vrstev pokožky, což způsobuje zahřátí tkání a vede k obnovení kolagenu a vypnutí pleti. Díky novým kolagenovým vláknům se obnovuje i struktura pleti. Dopřejte si ošetření neinvazivním liftingem, které se běžně provádí pouze na soukromých klinikách.  
 
   Bez skalpelu, anestezie, jizev a omezující rekonvalescence redukujete ochablou pleť ! Výsledkem je přirozeně vypnutá pokožka dekoltu, pevnější pleť na krku a dokonalejší tvar obličeje. Technologie radiofrekvence se používá zejména na redukci vrásek, vypnutí pleti, ošetření povislého bříška, pomerančové kůže na nohou, rozpouštění tuků v problematických oblastech a formování postavy.
 
 
 
   Ošetření je velmi příjemné a zcela bezbolestné, u klientek velmi oblíbené. Během ošetření radiofrekvencí budete pocit´ovat pouze příjemné teplo. Tento neinvazivní lifting se může provádět celoročně.
 
Doporučený počet ošetření pro maximální efekt je 4 – 6 ošetření v průběhu 8 týdnů, kdy dosáhnete nejlepších výsledků. Nicméně již po prvním ošetření je vidět okamžitý výsledek v podobě omlazení a vypnutí pleti. 
 

 

 

Efekty po ošetření:

 
  • lifting pokožky obličeje a šíje
  • vylepšení tónu a kontur obličeje
  • redukce podbradku (přebytečné pokožky a podkožního tuku)
  • redukce vrásek
  • vyhlazení drobných jizev
  • zvýšení proniknutí sér do kůže až o 60%
  • snížení efektu unavených očí
  • zvyšuje elasticitu pleti 
  • obnova tvorby kolagenu
 
 
Kontraindikace:
 
těhotenství a laktace, vážná srdeční onemocnění, poruchy srážlivosti krve, nemoci pojivové tkáně, rakovina, cukrovka, nedávné kolagenové výplně, kožní onemocnění, osoby s kovovými implantáty v těle, epilepsie, vysoký arteriální tlak
 
 
 
 
 

kosmetika Brno

 

 

 

Přístrojové ošetření pleti radiofrekvenčním přístrojem + ultrazvukové čištění ……….....….....…………………… 60 min ……..………….… 750 Kč

 
Odlíčení a tonizace pleti, ultrazvukové hloubkové čištění, maska dle typu pleti, 15 min. liftingové ošetření radiofrekvenčním přístrojem, ampule, sérum, závěrečný krém, ošetření je velmi příjemné a zcela bezbolestné

 

 

 

 

 

 

      

 Profesionální  radiofrekvenční  přístroj