KOSMETIKA JANSSEN COSMETICS PRO MASTNOU PLET´

 

        Mastná a nečistá pleť vzniká nejčastěji v pubertě a může pokračovat a ž do dospělosti.  Hlavním problémem je nadměrná tvorba mazu a vysoká vrstva rohoviny. Na takovémto povrchu kůže se dobře daří i různým bakteriálním koloniím. Ke snížení maštění nestačí jen obyčejná voda, mýdlo , nebo plet´vydatně odmašt´ovat a vysoušet . To by mohlo vést ještě ke zhoršení stavu a k rohovatění vrchní části pokožky. Řešením je vhodné čištění a tonizace, správně prováděný peeling a ošetřování vhodnými kosmetickými přípravky k udržení dostatečné vlhkosti kůže a snížení maštění.

        Na ošetření mastné pleti používám speciální kosmetické přípravky a gely, které rozpouští kožní maz, obnovují rovnováhu ph, pročišt´ují póry a normalizují tvorbu mazu. Ošetření mastné pleti také kombinuji klasické ošetření pleti s přístrojovým čištěním pleti, kdy Vám přístroje zcela šetrně a bezbolestně důkladně vyčistí ucpané póry . Přístrojové kosmetické ošetření se doporučuje provádět maximálně 1 x za 3-4 týdny .

    Ať už se mastnoty a zanícení tvoří v jakémkoliv věku a z jakékoliv příčiny, velmi dobře tyto problémy pomáhá řada OILY SKIN zvládnout snížením tvorby mazu, vhodnou exfoliace a ochranou před bakteriemi. V přípravcích je obsažen extrakt z olivových listů, AHA, BHA kyseliny a houbový výtažek. Úspěch se dostaví při správném a pravidelném používání. Řada Janssen Cosmetics pro mastnou plet´ byla speciálně testována a certifikována.

 

 

kosmetika pro mastnou plet´

 

KOSMETICKÁ ŘADA PRO MASTNOU PLET´

kosmetika pro mastnou pletˇ

 

 

 

KATALOG JANSSEN COSMETICS 

 

 

 

Těším se naše setkání 

Vždy vaše příjemná Martina Marková

 

 

Brno kosmetický salon