VÝBĚR KOSMETICKÉHO OŠETŘENÍ

Vážené zákaznice, zákazníci

    jestliže někdy nevíte jaké ošetření si vybrat, které ošetření je pro vás nevhodnější, rozdíly v kosmetických ošetřeních, nebo se jen zajímáte o to, čím budete ošetřována v kosmetickém salónu, dovolila jsem si pro vás připravit několik rad.

Vždy Vaše příjemná kosmetička Martina Marková

  • V kosmetickém salónu si Vás při první návštěvě malinko vyzpovídám ohledně zdravotního stavu, tak abych zjistila zda můžete absolvovat všechna kosmetická ošetření včetně přístrojových ošetření. Dále provedu analýzu vaší pleti a navrhnu Vám vhodné ošetření na míru, které bude pro Váš typ pleti nejvhodnější a neúčinnější.
  • Hlavní rozdíly v ošetřeních jsou jak v kosmetických řadách, tak především v masce, kterou Vám aplikuji. Dalším velkým rozdílem i mezi kosmetickými salóny, je ideální kombinace a počet všech přípravků, sér a ampulí během ošetření. V mém salónu Vám aplikuji vždy ideální skladbu kosmetických přípravků tak, aby jste efekt na své pleti viděla a odcházela maximálně spokojená.   
  • Největší cenový rozdíl v kosmetických ošetřeních je většinou v masce, která je u jednotlivých ošetření vždy jiná. Pro základní ošetření pleti se používají ,,krémové masky"  U kosmetických ošetření ve středně cenových relacích se používají práškové alginátové masky. Pro nejvyšší efekt omlazení, hydratace a vypnutí pleti se aplikují specifické (pěnové,slupovací ...), nebo kolagenové masky-pláty, po kterých vypadá plet´opravdu skvěle a velmi úspěšně omezuje stárnutí pleti.  

 

KRÉMOVÉ MASKY  ( ošetření od 790 Kč )

   Krémová maska svým složením podporuje syntézu elastinu, nejlépe učinkuje v době, kdy viditelné stárnutí pleti teprve začíná. Maska snižuje ochablost kůže a dává pleti mladší vitální vzhled. Po každém použití je plet´viditelně jemnější a vláčnější. 

    Každý druh krémové masky se svými regenečními a antioxidačními látkami se zaměřuje na jiný druh regenerace kůže. Může jít například o zesvětlení pleti, vypnutí pleti, sjednocení kontur obličeje, vyhlazení mimických vrásek, celkovou regeneraci apod.

kosmetický salón Brno

 

 

PRÁŠKOVÉ ALGINÁTOVÉ MASKY ( ošetření od 990 Kč)

  Práškové masky jsou moderním prvkem v profesionální kosmetické péči o obličej. Obsahuji velké množství minerálů, mořské řasy, proteiny, zinek, fosfor, vápník, železo a další vzácné přírodní extrakty. Jsou bohaté také na vitamíny řady B a C a obsahují například výtažky z granátového jablka, nebo z fíků, ibišku a dalších složek. Všechny tyto složky dokonale učinkují proti stárnutí pleti. Práškové masky dokáží především výborně regenerovat a vypnout povadlé kontury obličeje. Po namíchání se mohou aplikovat jak na obličej tak na krk ve formě ,,velmi hustého pudingu ", který na obličeje stuhne a po asi 20 minutách se sloupne. Zákaznice vidí nejenom krásný efekt omlazení, ale i velmi příjemně cítí, jak maska na pleti učinkuje.   

  • účinně hydratují a zpomalují stárnutí
  • viditelně omlazuje plet´
  • modeluje a vytalizuje kontury obličeje
  • výborné antioxidační účinky

 

alginátová maska s obsahem granátového jablka

 

 

   JEDNA Z NEJÚČINĚJŠÍCH METOD OMLAZENÍ JE KOMBINACE PŘÍSTROJOVÉHO OŠETŘENÍ SPOLEČNĚ S PROFESIONÁLNÍMI KOSMETIKAMI.

 

    

 

                                                                                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak často chodit na kosmetiku ?

      Na kosmetické ošetření se doporučuje chodit jedenkrát za měsíc, zejména z důvodu pravidelné obnovy buněk na vaší pleti. Nové buňky se tvoří ve spodní vrstvě pokožky a během 28 dní stoupají k povrchu pleti, postupně rohovatí a posléze odpadají z pleti pryč. Při kosmetickém ošetření s pomocí peelingu, hloubkového čištění, přístrojového ošetření a masáží dochází k tomu, že se odstraní zrohovatělé buňky na povrchu pleti, zrychlí se metabolismus, aktivuje se naplno buněčný cyklus pleti a nové buňky stoupají k povrchu pleti. Plet´po ošetření vypadá krásně, zdravěji, více vyživená a hlavně omlazená !

Kdy nechodit na kosmetické ošetření  ?

     Na kosmetické ošetření se nechodí pokud máte opar. Je to infekční onemocnění, při kterém je zakázáno provádět kosmetické ošetření. Samozřejmě je nutné i vynechat kosmetické ošetření pokud jste nachlazená, nebo máte jinou podobnou virózu. Dále ošetření vynechejte pokud jste zrovna podstoupila náročnější zákrok v zubní ordinaci.