KOSMETIKA PAYOT 

 

       Nechte se hýčkat a dopřejte si kosmetické ošetření jednou z nejznámějších a nejpreztižnějších kosmetik na světě, francouzkou kosmetikou PAYOT. Značka PAYOT má dlouhou a velmi úspěšnou historii (již od roku 1925) a její výrobky vždy patřily mezi největší průkopníky v kosmetickém průmyslu. Při ošetření jsou používány séra a přípravky, které tvoří unikátní výrobky s intenzivní účinností a schopností vyplňovat již vytvořené mimické vrásky.

       Svěřte svou plet´do rukou těch nejlepších elixírů krásy, esencí a krémů s výjimečným složením, s výtažky vzácných exotických rostlin, antioxidantů a dalších ingrediencí z nejmodernějších laboratoří v Paříži. Každé kosmetické ošetření s kosmetikou PAYOT je šité na míru pro každou zákaznici a patří mezi to nejlepší, co můžete své pleti dopřát. Je to doslova účinný recept na krásu, omlazení a uspokojení individuálních potřeb Vaší pleti. Značka PAYOT je zastoupena ve více než 150 zemích světa a je všude synonymem luxusu, inovací, jedinečných okamžiků relaxace a zejména omlazení Vaší pokožky.

čistící ošetření PAYOT s hloubkovým čištěním pleti ultrazvukem 
 
 

ošetření LA PERLA PAYOT + VYHLAZOVÁNÍ VRÁSEK GALVANICKOU ŽEHLIČKOU 

 

ošetření KRÁLOVNY KLEOPATRY  2x maska  

 
 
 

 

kosmetika Payot

 

Účinky masek ULTRA LIFT byly klinickými testy v Paříži zkoušeny a porovnány na desítkách žen. Výsledky byly velkolepé !

Dehydratované plátky se mění po rozmasírování v gel, který  se zapracuje do pleti.

100 % přírodní technologie

kosmetika Brno

 

Jedinečná liftingová masáž Dr. Payot - 42 kroků

  • poskytuje absolutní a hluboká relaxaci

  • přináší viditelné kosmetické výsledky

  • výsledkem je zpevnění plet´i

  • zamezuje ztrátu pevnosti a pružnosti plet´i

kosmetika Payot Brno

       Svěřte svou plet´do rukou těch nejlepších elixírů, esencí a krémů s výtažky vzácných exotických rostlin, mořských řas, antioxidantů a dalších ingrediencí z nejmodernějších laboratoří v Paříži

                  

 

 

Hledáte nejlepší dárek pro přítelkyni, maminku, manželku ? Nabízíme vám prodej vánočních dárkové poukazy na kosmetické ošetření, kompletní proměny vizáže, kurzy líčení, nebo jiné služby dle vašeho výběru. Nejkrásnější dárek pro ženu !

prodej Dárkových poukazů

Dárkový poukaz pro ženu v Brně