Ošetření královny Kleopatry  RITUÁL PAYOT 

(2x maska)

................................................................................. 110 min ......... 1450 Kč

Odlíčení a tonizace pleti, peeling GOMAGE, ultrazvukové hloubkové čištění pleti, úprava a barvení obočí, maska PAYOT D´TOX, liftingové sérum, specifická masáž Dr. PAYOT 42. kroků, maska alginátová PAYOT, andioxidační esence, péče o oční okolí, závěreční ošetření krémem, základní make-up

       Ošetření Kleopatra je určeno pro ženy ve zralém věku k povzbuzení kompletní buněčné regenerace . Aplikovaná dvojitá péče v podobě dvou účinných masek dodá vaši pleti nejvyšší komfort vypnutí, zpevnění, vyplnění a kompletní regeneraci. Toto ošetření zajišťuje hydrataci do nejhlubších vrstev pokožky, zabraňuje přesušení pleti a nadměrné přecitlivělosti. Ošetření mimo jiné stimuluje správné dělení buněk, podpoří dostatečnou tvorbu kolagenu a tím zvýší hustotu pokožky.

   Příjemná vyhlazující masáž Dr. PAYOT 42. kroků se zabývá především partiemi, na kterých je nejvíce patrné chronologické stárnutí. Vyhlazující masáž rukou a antistresová masáž pokožky hlavy je tím pravým nastartováním do celého dne. Kosmetické ošetření si užijete na luxusním vyhřívaném lehátku. 

  

 více o kosmetice PAYOT SE DOZVÍTE ZDE 

   

 

  Francouzkou kosmetiku Payot najdete ve více než 60 zemích světa. 

 

 

 

těším se na naše setkání

Kosmetička a Vizážistka 

Martina Marková

luxusní kosmetika Brno