LIFTING ŘAS - REVOLUČNÍ PŘÍRODNÍ ŠETRNÁ METODA PRODLOUŽENÍ ŘAS

 

  Krásné řasy, to je snad sen každé ženy. Krásné řasy s garancí profesionální a certifikované vizážistky Vám přinese maximální spokojenost, podmanivý vzhled a někdy i závist vašich přítelkyň.

    Lifting řas co to je ? Lifting to je slovo často používané v plastické chirurgii, ale u prodlužování řas ? Název této přesně popisuje co se vašimi řasy děje . Řasy získávají objem, jsou zvednuté, krásné a mají obrácený tvar, vizuálně tvar - oči dokořán, oči mají mladší vzhled.

   Jak toho dosáhneme ? Při aplikaci této metody od firmy Nouveau Lashes  je používáno několik přípravků s obsahem přírodního keratinu - substance. Tento keratin je přirozenou součástí vašich vlasu, který je zodpovědný za lesk, pevnost a sílu vlasů. Tato metoda byla vyvinuta ve Švýcarsku a poměrně rychle se rozšířila i v naší zemi, kde ji používají špičkový stylisté a vizážistky. 

 

  Postup samotného ošetření :

· Přiložení proti-vráskových gelových podložek

· Nalepení vhodné planžetky a fixace řas

· Aplikace 1. séra - liftingového

· Aplikace 2. séra – pro fixaci objemu

· Barvení řas

· Aplikace 3. séra – hydratačního, pro výživu a hydrataci řas

· Závěrečná úprava

   Samotný lifting řas trvá 45 min a vydrží 5 - 8 týdnů . Po dvou měsících se postup znovu opakuje. Lifting řas je vhodný i pro alergiky, kteří mají alergickou reakci na standardní prodlužování / lepení řas . 

 

lifting řas (barvení řas zdarma)   .............................................. 790 Kč

(prováděno pouze při kosmetické ošetření)


 Prodloužení řas Brno 

 

Prodloužení řas Brno

   

 
PRODLOUŽENÍ ŘAS PRO ALERGIKY

 

CENÍK           fotogalerie