OSOBNÍ BAREVNÁ TYPOLOGIE

 

zahrnuje : barevnou typologii

                  kartu barevného typu

                  doporučení barvy vlasů

                  doporučení stylu oblékání

 

+ DENNÍ LÍČENÍ ZDARMA !

       Ptáte se sami sebe proč někomu sluší fialová, ale Vy sama se cítíte ve fialovém oblečení, nebo s doplňkem divně ? Chcete vědět v čem vypadáte nejlépe a v čem jste opravdu přitažlivá ? Potom je barevná typologie určena právě Vám !

    V 80. letech minulého století vzniklo na západě tzv. „ barevné šílenství“ , když někteří světoví vizážisté vydaly své knihy a rozdělili typy lidí na čtyři roční období.  O něco později v 90. letech se ale zjistilo, že do těchto čtyř skupin zapadají pouze 1/4 lidí , zbylé 3/4 nebylo možné prakticky nikam zařadit. Později se tento počet barevných typů ( jaro, léto, podzim, zima) rozdělil na 12. skupin. Těchto 12 základních skupin  se prakticky používá dodnes  .

    Po absolvování barevné typologie u mě v salónu si budete opravdu jistá, jaké barvy vám opravdu sluší a které oblečení a doplňky se hodí k vaší osobnosti. Barevná typologie se provádí přikládáním barevných šátku ke tváři a okolo krku, na základě barvy vašich očí, bělma očí, typu osobnosti, přírodní barvy vlasů atd.

    Barvy jsou důležitou součástí našeho života,působí na podvědomí a ovlivňují naše chování. Správně vybrané barvy dokáží rozzářit tvář, omladit obličej a vhodně zvolenými barvami lze schovat nedostatky jako jsou :

  • kruhy pod očima a vrásky ustupují do pozadí
  • jizvy,pupínky,flíčky apod. ustupují splívají s pletí
  • pleť se vyjasňuje lícní kosti vystoupí oči se prozáří
  • zjemní se ostré rysy v obličeji
    Cena této osobní barevné typologie s líčením ZDARMA je 750 Kč.
 

PŘÍKLADY NĚKTERÝCH Z 12. BAREVNÝCH TYPŮ

 

 

VOLEJTE  774 67 52 39

tmavé zimní typy

 

teplé jarní typy

 

 

Světlé letní typy

tmavé podzimní typy

 

kterému typu asi patří tyhle šaty ?

 

DÁRKOVÉ POUKAZY 

 
DÁRKOVÝ POUKAZ BRNO

 

těším se na naše setkání