KOSMETIKA JANSSEN COSMETICS PRO SMÍŠENOU PLET´

       Mnoho lidí si myslí, že mají plet´suchou, nebo naopak mastnou, ale ve skutečnosti mají často kombinaci obou typů.  Právě tuto kombinaci nazýváme Smíšená plet . Nejčastěji rozeznáváme dva typy smíšené pleti . První typ má mastnou tzv. T-zónu  okolo čela, bradu, částečně i nos a zatímco tváře zůztávají suché až šupinaté . Druhý typ může mít i akné např. v okolí brady, nebo nosu ale zároveň mít také suchou pokožku v oblasti tváře . Smíšená plet´je ovlivněna především dispozicí pleti, některým užívaným lékům , antikoncepce, nebo hormonálním změnám, které mohou nastat již v pubertě .  

    Na kosmetické ošetření Smíšené pleti používám přípravky, které sníží mazotok, zmatují povrch, sjednocují pokožku a dostatečně hydratují . Dále používám speciální séra a čistící prostředky pro snížení černých teček a zužují póry . Kosmetickým přípravkům pro smíšenou plet´ věnujeme zvláštní pozornost a používáme takové, které Vám plet´nejenom omladí, ale i sjednotí a rozzáří . 

   Nepříjemné projevy smíšené pleti pomáhají řešit přípravky z této řady COMBINATION SKIN , s houbovým a rýžovým extraktem, červenou mořskou řasou a aloe..

 

 

    

 

 

 

KATALOG KOSMETIKY JANSSEN