SPECIÁLNÍ  KOSMETICKÉ  OŠETŘENÍ

 

 

Lifting obličeje Brno

 

 

      Mladistvý vzhled je čím dál více spjatý s vědou než s pouhým přáním. Fancouzská kosmetická společnost Purlés vyvinulia řadu s anti-ageingovým působením s liftingovými účinky založenou na pokrokové biotechnologii. Kvalita pleti (vrásky, diskolorace, ztráta pevnosti apod.) a tvar obličeje jsou dvěma hlavními faktory, které určují, zda vnímáme tvář jako mladou či zralou. Změny na proporcích obličeje můžeme pozorovat jako důsledek gravitace, změny kosterního systému, ztenčení subkutánní tkáně a oslabení svalů. Viditelné změny jsou dokonale definovatelné díky principu invertního trojúhelníku, který má u mladého obličeje základnu v jeho horní partii a v případě stárnoucího obličeje se jeho základna převrací dolů. Řada Beauty LiftoLogy působí díky aktivním látkám přizpůsobeným individuálním partiím obličeje v obou těchto aspektech. Díky aktivním látkám včetně DMAE, stochechiolu, voluformu argirelinu a adenosinu se zlepšuje jak kvalita zralé pleti, tak kontury oválu obličeje.

     Tato řada speciálních ošetření jsou vyvinuté na vypínací účinek pleti. Oštření obsahuje mimo jiné v ampulích  7% DMAE. Tato aktivní látka je prekursorem acetylcholinu –neurotransmiteru, který vypíná svaly a má tak liftingový efekt. Díky vysoké koncentraci účinných látek přípravek LiftUp Face Shot redukuje vrásky a výskyt povislé kůže. Navíc se jedná a účinný antioxidant, jehož anti-ageingové vlastnosti jsou umocněny stabilní formou vitamínu C a kyselinou glykolovou. Tyto aktivní látky pomáhají stimulovat produkci vláken, jako je kolagen. Niacinamide pleť zesvětluje a sjednocuje její barevný tón a zároveň ji zklidňuje.

     Speciální kosmetické ošetření obsahuje mimo jiné dvě speciální liftingové masky Lifting Hydrogel Mask a Samozahřívací sádrovou maska s liftingovým účinkem modelující kontury obličeje. Díky jedinečné termální technologii maska stimuluje krevní oběh, čímž se pleť lépe okysličuje a přijímá výživu do svých buněk. Dočasné zahřátí také napomáhá vstřebání aktivních látek přípravku aplikovaného pod maskou. Samotná sádra je bohatá na minerály nezbytné pro správné funkce pleti. LiftUp Gypsum mask je určena hlavně pro zralou pleť s viditelnými známkami ztráty pevnosti a elasticity. Masku nanášíme především na spodní partie obličeje a krk, jelikož v těchto místech je ochablost kůže spojená s věkem nejvíce viditelná. Účinek zpevnění a výživa pleti jsou viditelné ihned po ošetření maskou, a tak se termo-modelační maska řadí k přípravkům vhodným k použití před společenskými událostmi.

 

 

 

Lifting obličeje Brno