KOSMETIKA JANSSEN PRO ZRALOU PLET´  

( od 35 let )

    S přibývajícím věkem dochází ke změnám v organismu, kdy pokožka ztrácí přirozenou hydrataci a základní živiny, jako jsou vitaminy, minerály a aminokyseliny. Dochází také k úbytku kolagenu, což způsobuje ztrátu elasticity a vznik vrásek. Stárnutí je proces, který nejde zastavit, ale můžeme ho společně výrazně zpomalit.

     Po analýze vaší pleti v kosmetickém salónu vám nabídnu několik možností řešení jak ji zregenerovat, jak postupně odstranit vrásky, vyhladit mimické vrásky, rozzářit ji a zastavit známky stárnutí. Uvidíte, že pravidelnou péčí o plet´v kosmetickém salónu dosáhnete nejenom omlazení pleti, ale i dalších výsledků jako celkové vitalita, pružnost a schopnost novotvorby kolagenu.

    Jednotlivá kosmetické ošetření spojená například s přístrojovým ošetřením dokáží doslova zázraky na vaší pleti. V případě, že ale využíváte často, nebo dokonce pouze přístrojové ošetření, je vaše plet´ dehydratována a nedostává se ji klasická výživa.

  Pro ošetření zralé pleti používám cíleně zaměřenou řadu Reneration skin, nebo kosmetickou řadu Trend Edition "Krémový skalpel" , které budou vaši plet´ hýčkat a oddálí stárnutí pleti. Bližší informace o kosmetice Janssen se dozvíde  ZDE

 

kosmetika pro zralou plet´

SKIN REGENERATION - regenerace pleti

    U náročné pleti, často nestačí jen povrchová péče. Problémy vznikají v hloubce pleti a je třeba je nejen řešit, ale hlavně jim předcházet. V tom nám pomohou výrobky na podporu buněčné aktivity a stimulaci tvorby kolagenu a elastinu. Viditelně posílí především izoflavony, speciální enzymy, a vydatné pěstící rostlinné oleje. Řada je doplněna výrobkem z TREND EDITION na zpevnění kontur pleti.

 

Typy kosmetických ošetření Janssen Cosmetics zde

 

Kosmetika Brno

 

 

 

kosmetická masáž obličeje

kosmetika Brno střed