KOSMETIKA JANSSEN COSMETICS PRO CITLIVOU PLET´   

     Velké procento žen v našich zeměpisných šířkách má citlivou pleť. Projevuje se zhoršenou ochrannou funkcí kůže, často reaguje rudnutím, svíráním a svěděním, někdy i dokonce pálení a nepříjemné pnutí pokožky. Narušením kožní bariéry, kůže silně dráždivě reaguje na změnu prostředí, velmi rychle do kůže pronikají alergeny a objeví se snížená schopnost udržet vlhkost .

       Citlivou pokožku jste možná zdědili i po svých rodičích, nebo může být problém ve Vašem stravování ( pijte více vody , více zeleniny ). Možná se budete potýkat s problémem citlivé pokožky po celý svůj život, ale to neznamená že nemáme k dispozici přípravky pro zmírnění těchto příznaků společně s omlazujicími přípravky pro vaši plet´.

       V kosmetickém salónu poskytuji ošetření jak citlivé, tak i problémové pleti s akné, pleti s kuperósou ( pozn. ne vždy plet´ s červenými žilkami musí být citlivá ), které má ale zároveň protivráskové a omlazující účinky.

    Existuje mnoho typů citlivé pleti. Citlivost vzniká z mnoha různých příčin. Je-li na povrchu kůže Ideální hydrolipidní film umí pokožka lépe bojovat s nepřízní počasí, bakteriálním atakem i změnami uvnitř v organismu. V této řadě je SENSITIVE SKIN jsou jako první pomoc dva základní komplexy, uklidňující a ochranný. Přípravky jimi obohacené dokážou posílit strukturu kožní bariéry, zklidnit a chránit proti podráždění.