JANSSEN COSMETICS - PROFESIONÁLNÍ NĚMECKÁ KOSMETIKA

       Janssen Cosmetics je německá značka s 30- letou tradicí pro poskytování péče o plet´ v profesionálních kosmetických salónech, která má zastoupení na českém trhu od roku 1997. Janssen Cosmetics dodává na kosmetický trh produkty založené na vědecké bázi, v úzkém sepětí s přírodou, které se přibližují standardům farmaceutických výrobků . Používá novou generaci rostliných a mořských výtažků spolu s moderními kosmetickými prvky (např. kmenové buňky, výtažky z mořských řas, aj. extrakty), jejichž působení je vědecky dokázáno. Kosmetické výrobky Janssen jsou vyráběny podle přísných evropských předpisů a norem kvality ISO 9001. Kosmetika Janssen Cosmetics není zkoušena na zvířatech.

       Všechny přípravky Janssen Cosmetics pro domácí použití si můžete po objednání zakoupit v kosmetickém salónu, kde vám ráda poradím s výběrem vhodné kosmetiky pro Vaši plet´. Hlavní rozdíl mezi kosmetickými přípravky zakoupené v běžné obchodní a profesionální kosmetikou je nejen ve složení, ale především v mnohonásobně větším podílu aktivních a farmaceutických látek, které profesionální přípravky obsahují .  

 

JANSENN COSMETICS - ŘADA INSPIRA MED

     Kosmetika inspira: med (medic), je jemnou alternativou k plastické chirurgii. Ošetřovací metody byly vyvinuty na pomoc kůži, aby rychle dostala hladký zářivý vzhled.

Péče inspira: med je založena na spojení kvalitní práce proškolených odborníků s vědecky vystavěnými přípravky. Tajemství úspěchu spočívá v kvalitním ošetření a správné a hlavně pravidelné domácí péči. 

Péče pro náročné klientky !

 

Inspira: med je komplexní metoda pouze ve třech krocích.

V   1. kroku se povrch kůže jemně odstraní a pomocí ovocných kyselin zbaví odumřelých buněk. (otevření pleti)

Ve 2. kroku se spouští regenerační procesy a zpevňuje pleť pomocí sér. (naplnění pleti)

Ve 3. kroku speciální produkty ochrání a udrží získaný stav pleti co nejdéle. (uzavření pleti)


 

 

KOSMETICKÉ  ŘADA  REGENERATION SKIN - REGENERACE PLETI   intenzívně regeneruje díky ideální soustavě vysoce aktivních látek, hyaluronovou kyselinu, mangovým máslem, irisem, bílou lupinou, kombuchem a mnohé další. Chrání před UV záření, volnými radikály, toxiny, negativními vlivy životního prostředí atd. Zaměřuje se cíleně na mechanismy, které podléhají hormonálním vlivům, především snížené produkci estrogenů. Zpomaluje ubývaní kolagenu a estrogenu, intenzívně vyhlazuje vrásky, zvyšuje zářivost pleti a podporuje svěží vzhled. 

kosmetika Janssen

 

 

KOSMETICKÉ ŘADA  TREND EDITION " KRÉMOVÝ SKALPEL "  Dopřejte si mladší a zdravější vzhled kosmetickou řadou TREND EDITION - bojuje proti všem příznakům stárnutí, plet´ posiluje, vytváří zdravý a zářivý vzhled. Působením rostlinných látek - fytoestrogenů jako je extrakt z kosatce, červeného jetele, sóji, pravého japonského hedvábí a dalších látek. Zpomalí se ubývání kolagenu a elastinu, má vysokou účinnost a dokonalou snášenlivost. Přináší vysokou dávku vitality a zesvětluje a aktivuje regenerační schopnost buněk.

kosmetika Janssen

 

KOSMETICKÉ  ŘADA  DRY SKIN - SUCHÁ, NORMÁLNÍ PLET´ - jedna z nejpoužívanějších řad kosmetiky Janssen. Nejenom tato řada představuje nový globální přístup a zahrnuje v sobě nejmoderní technologie a výzkum v péči o pleť. Ošetření řadou Dry Skin spojuje novou generaci rostlinných a mořských výtažků, které jsou velmi účinné pro ošetření suché pletiObsahuje kyselinu hyaluronovou, výtažky z mořských řas, makadanový olej, kolagen a další ingredience.             

kosmetika Janssen

 

 

KOSMETICKÉ ŘADA  SENSITIVE SKIN - CITLIVÁ PLET´ - v této řadě jsou použity nové extra účinné komplexy s vysokými klidnicími účinky. 1. komplex na snížení citlivosti pleti a 2. ochranným komplexem pro citlivou plet´. Obsahuje zklidňující složky jako jsou např. asijský pupečník, listnatec kopínatý, měsíček zahradní, kořen lékořice, panthenol výtažek z kvasnic a kaštanový výtažek. Ochranný komplex je tvořen Cardiospermum Halicacabum, echiového oleje, aloe vera, kokosovým olejem a dalšími.                      

kosmetika Janssen

 

 

KOSMETICKÉ ŘADA  OILY SKIN  - MASTNÁ PLET´  - upravuje a reguluje funkci mazových žláz, zmírňuje zápaly, zamezují zablokování kožních pórů, čistí a zmírňuje maštění a nastavuje ideální stav vaší pleti, tzv. kožní mikroflóra. Obsahuje např. kyselinu hyaluronovou, avokádový extrakt, extrakt z listů oliv, aloe vera, nylonový prášek a další látky.         

Janssen kosmetika

 

 

KOSMETICKÉ ŘADA  COMBINATION SKIN - SMÍŠENÁ PLET´  -  matuje a hydratuje plet´, obsahuje látky , které vyvolávají pocit sametové kůže, houbu fomes, nylonový pudr, mořské řasy a další účinné látky.                

Janssen Janssen

 

 

KOSMETICKÉ ŘADA  DEMANDING SKIN - NÁROČNÁ PLET´  -  zjemňuje a redujuje vrásky, obsahuje makadamový olej,ovesné proteiny, lékořicový extrakt, hyaluron, extrakt z lymetek a další                      

Janssen kosmetika

 

 

Kosmetická řada pro náročné Dr. Roland Sacher - vznikla k desátému výročí založení firmy Janssen Cosmeceutical. Je první řadou, kterou osobně signoval dr. Sacher. 

 

 

    V této nové luxusní sérii se úročí dlouholetá praxe Dr. Sachera, s posledními vědeckými výzkumy a historicky ověřenými recepturami celého světa. Dr. Sacher pracuje ve vývoji kosmetických přípravků více jak 30 let a sbírá po celém světě nové trendy, nápady a nové účinné suroviny. Krémy této série obsahují mimo jiné perlový extrakt, mangové máslo, kaviár nebo magnóliový extrakt.  

kosmetika Brno

  Všechny přípravky Janssen Cosmetics si můžete po objednání zakoupit v kosmetickém salónu, kde vám ráda poradím s výběrem vhodné kosmetiky  pro Vaši plet´

CENÍK                         FOTOGALERIE

  

Microblading obočí Brno