JANSSEN COSMETICS - PROFESIONÁLNÍ NĚMECKÁ KOSMETIKA

       Janssen Cosmetics je německá značka s 30- letou tradicí pro poskytování péče o plet´ v profesionálních kosmetických salónech, která má zastoupení na českém trhu od roku 1997. Janssen Cosmetics dodává na kosmetický trh produkty založené na vědecké bázi, v úzkém sepětí s přírodou, které se přibližují standardům farmaceutických výrobků . Používá novou generaci rostliných a mořských výtažků spolu s moderními kosmetickými prvky (např. kmenové buňky, výtažky z mořských řas, aj. extrakty), jejichž působení je vědecky dokázáno. Kosmetické výrobky Janssen jsou vyráběny podle přísných evropských předpisů a norem kvality ISO 9001. Kosmetika Janssen Cosmetics není zkoušena na zvířatech.

       Všechny přípravky Janssen Cosmetics pro domácí použití si můžete po objednání zakoupit v kosmetickém salónu, kde vám ráda poradím s výběrem vhodné kosmetiky pro Vaši plet´. Hlavní rozdíl mezi kosmetickými přípravky zakoupené v běžné obchodní a profesionální kosmetikou je nejen ve složení, ale především v mnohonásobně větším podílu aktivních a farmaceutických látek, které profesionální přípravky obsahují .  

 

   Příběh úspěchu JANSSEN COSMETICS začal vizí vytvářet pečující produkty, které dokážou více než předchozí produkty na kosmetickém trhu! Zakladatel společnosti Walther Janssen se vydal hledat vysoce účinné aktivní složky , které se dostanou pod kůži a jdou nad rámec známého zlepšení povrchu pokožky. Výzvou, kterou JANSSEN COSMETICS přijala v roce 1990, byl hluboký účinek až do nejnižších vrstev pokožky! V roce 1997 Walther a Elka Janssenovi založili rodinnou firmu, kterou nyní vede druhá generace jejich synů Reinhard a Ulrich Janssen  – rodina pro zdraví pokožky.

  Symbióza farmaceutických a kosmetických aktivních složek tvoří základ dnešních produktů péče JANSSEN COSMETICS a umožňuje přechod od čisté krásy k vědecky podložené péči o pleťV pečujících produktech od JANSSEN COSMETICS jsou použity pouze účinné látky, které přesvědčí viditelnými a znatelnými výsledky a jsou mimořádně dobře snášeny.

  V úzké spolupráci s uznávanými dermatology a předními výzkumnými laboratořemi se JANSSEN COSMETICS podařilo vytvořit produkty systémové péče, které dokonale slouží různým potřebám pleti. Každá řada kosmetických přípravků je založena na konceptu aktivních složek, který je optimálně přizpůsoben různým typům pleti a dosahuje okamžitého a dlouhodobého zlepšení pleti .

  S plným přesvědčením přebírá firma Janssen Cosmetics odpovědnost za naše životní prostředí, tak umožnila udržitelnější hospodaření a udržela klimaticky neutrální hodnotový řetězec. Zavázala se k ohleduplnému využívání  přírodních zdrojů.

Všechny produkty nesou pečeť kvality Made in Germany  a byly oceněny pečetí TÜV . Od těžby surovin přes zpracování až po lahvový produkt – v Janssen Cosmetics je každý krok přesně kontrolován a dokumentován naším managementem kvality . Nejnovější komplexy účinných látek , procesní technologie a výsledky výzkumu jsou okamžitě kontrolovány a zohledňovány v novém vývoji.

vášní a citlivostí slouží kráse od roku 1997 a dnes zkrášlujeme lidi ve více než 85 zemích!

 

 

 


 

 

KOSMETICKÉ  ŘADA  REGENERATION SKIN - REGENERACE PLETI   intenzívně regeneruje díky ideální soustavě vysoce aktivních látek, hyaluronovou kyselinu, mangovým máslem, irisem, bílou lupinou, kombuchem a mnohé další. Chrání před UV záření, volnými radikály, toxiny, negativními vlivy životního prostředí atd. Zaměřuje se cíleně na mechanismy, které podléhají hormonálním vlivům, především snížené produkci estrogenů. Zpomaluje ubývaní kolagenu a estrogenu, intenzívně vyhlazuje vrásky, zvyšuje zářivost pleti a podporuje svěží vzhled. 

kosmetika Janssen

 

 

KOSMETICKÉ ŘADA  TREND EDITION " KRÉMOVÝ SKALPEL "  Dopřejte si mladší a zdravější vzhled kosmetickou řadou TREND EDITION - bojuje proti všem příznakům stárnutí, plet´ posiluje, vytváří zdravý a zářivý vzhled. Působením rostlinných látek - fytoestrogenů jako je extrakt z kosatce, červeného jetele, sóji, pravého japonského hedvábí a dalších látek. Zpomalí se ubývání kolagenu a elastinu, má vysokou účinnost a dokonalou snášenlivost. Přináší vysokou dávku vitality a zesvětluje a aktivuje regenerační schopnost buněk.

kosmetika Janssen

 

KOSMETICKÉ  ŘADA  DRY SKIN - SUCHÁ, NORMÁLNÍ PLET´ - jedna z nejpoužívanějších řad kosmetiky Janssen. Nejenom tato řada představuje nový globální přístup a zahrnuje v sobě nejmoderní technologie a výzkum v péči o pleť. Ošetření řadou Dry Skin spojuje novou generaci rostlinných a mořských výtažků, které jsou velmi účinné pro ošetření suché pletiObsahuje kyselinu hyaluronovou, výtažky z mořských řas, makadanový olej, kolagen a další ingredience.             

kosmetika Janssen

 

 

KOSMETICKÉ ŘADA  SENSITIVE SKIN - CITLIVÁ PLET´ - v této řadě jsou použity nové extra účinné komplexy s vysokými klidnicími účinky. 1. komplex na snížení citlivosti pleti a 2. ochranným komplexem pro citlivou plet´. Obsahuje zklidňující složky jako jsou např. asijský pupečník, listnatec kopínatý, měsíček zahradní, kořen lékořice, panthenol výtažek z kvasnic a kaštanový výtažek. Ochranný komplex je tvořen Cardiospermum Halicacabum, echiového oleje, aloe vera, kokosovým olejem a dalšími.                      

kosmetika Janssen

 

 

KOSMETICKÉ ŘADA  OILY SKIN  - MASTNÁ PLET´  - upravuje a reguluje funkci mazových žláz, zmírňuje zápaly, zamezují zablokování kožních pórů, čistí a zmírňuje maštění a nastavuje ideální stav vaší pleti, tzv. kožní mikroflóra. Obsahuje např. kyselinu hyaluronovou, avokádový extrakt, extrakt z listů oliv, aloe vera, nylonový prášek a další látky.         

Janssen kosmetika

 

 

KOSMETICKÉ ŘADA  COMBINATION SKIN - SMÍŠENÁ PLET´  -  matuje a hydratuje plet´, obsahuje látky , které vyvolávají pocit sametové kůže, houbu fomes, nylonový pudr, mořské řasy a další účinné látky.                

Janssen Janssen

 

 

KOSMETICKÉ ŘADA  DEMANDING SKIN - NÁROČNÁ PLET´  -  zjemňuje a redujuje vrásky, obsahuje makadamový olej,ovesné proteiny, lékořicový extrakt, hyaluron, extrakt z lymetek a další                      

Janssen kosmetika

 

 

Kosmetická řada pro náročné Dr. Roland Sacher - vznikla k desátému výročí založení firmy Janssen Cosmeceutical. Je první řadou, kterou osobně signoval dr. Sacher. 

 

 

    V této nové luxusní sérii se úročí dlouholetá praxe Dr. Sachera, s posledními vědeckými výzkumy a historicky ověřenými recepturami celého světa. Dr. Sacher pracuje ve vývoji kosmetických přípravků více jak 30 let a sbírá po celém světě nové trendy, nápady a nové účinné suroviny. Krémy této série obsahují mimo jiné perlový extrakt, mangové máslo, kaviár nebo magnóliový extrakt.  

 

  Všechny přípravky Janssen Cosmetics si můžete po objednání zakoupit v kosmetickém salónu, kde vám ráda poradím s výběrem vhodné kosmetiky  pro Vaši plet´

Těším se na naše setkání...

 

 

kosmetička v Brně

 

 

Aplikace alginátové masky 

 

Kosmetické ošetření - odstranění alginátové masky