VIZÁŽISTIKA, LÍČENÍ, ZMĚNA IMAGE, BAREVNÁ TYPOLOGIE

     Základy líčení by měla znát v dnešní době snad každá žena . Myslím si, že i líčením se dá vyjádřit často osobnost člověka, nebo i životní postoj a také nabízí prostor pro vlastní kreativitu. Nabízím praxi, cit, jistotu a profesionalitu v líčení pro všechny příležitosti.

Kurz líčení ZDE 

Kurz líčení Woman Beauty + asisitované nákupy kosmetiky a make-upů ZDE

Na kurzech Vám předvedu a naučím nejnovější trendy a techniky v moderním líčení, moderní styly stínování barev, které přípravky používat a jak je správně zkombinovat, prozradím vychytávky profesionálních vizážistů a trendy pro rok 2018 apod. Budete jistě překvapena co všechno se dá ,,vykouzlit", když se umíte správně nalíčit ! Více informací se dozvíte s samostatných popisech kurzů.  

      Dále nabízím ženám i dívkám celkovou Změnu image a vizáže. Celková proměna vizáže spočívá v tom, aby jste se cítila sebevědomá a působila na své okolí příjemně, ne výstředně . Každá žena má svou osobnost a své já, kterou můžete velmi příjemně zvýraznit, ale někdy i velmi vhodně změnit . Více se dozvíte v podrobném popisu služby zde

 Proměna vizáže ZDE .

    Pro klientky provádím i Barevnou typologii, která pomáhá klientce najít soulad a harmonii v barvách, které ji sluší .Vznikne tak optimální soulad mezi osobností s barvami vlasů, oblečení a make-up.ezji její oso Vznikne tak soulad období ivýc Celková změna Image a Vizáže spočívá v tom, aby jste se cítila sebevědomá a působila na své okolí příjemně, ne výstředně . Každá žena má svou osobnost a své já . CELKOVÁ ZMĚNA IMAGE  Celková změna Image a Vizáže spočívá v tom, aby jste se cítila sebevědomá a působila na své okolí příjemně, ne výstředně . Každá žena má svou osobnost a své já .CELKOVÁ ZMĚNA IMAGE CELKOVÁ ZMĚNA IMAGE  

      Jsem mimo jiné absolventka kurzu Profesionální Vizážistka našeho nejlepšího vizážisty v ČR Pavla Bauera ( spolupracovník TV Nova, Prima ). Stále také sleduji a školím se na nejnovější trendy v líčení a vizážistice.

kosmetika Brno

 

Když žena záská sebevědomí a začne si věřit, neuvěřitelně zkrásní ...

 

 

VOLEJTE 774 67 52 39

 
 
 
kosmetika Brno