ZMĚNA IMAGE

     Základy líčení by měla znát v dnešní době snad každá žena . Myslím si, že i líčením se dá vyjádřit často osobnost člověka, nebo i životní postoj a také nabízí prostor pro vlastní kreativitu. Nabízím praxi, cit, jistotu a profesionalitu v líčení pro všechny příležitosti.

       Celková Proměna vizáže spočívá v tom, aby jste se cítila sebevědomá a působila na své okolí příjemně, ne výstředně . Každá žena má svou osobnost a své já, kterou můžete velmi příjemně zvýraznit, ale někdy i velmi vhodně změnit.

 Proměna vizáže ZDE .

    Pro klientky provádím i Barevnou typologii, která pomáhá klientce najít soulad a harmonii v barvách, které ji sluší .Vznikne tak optimální soulad mezi osobností s barvami vlasů, oblečení a make-up.ezji její oso Vznikne tak soulad období ivýc Celková změna Image a Vizáže spočívá v tom, aby jste se cítila sebevědomá a působila na své okolí příjemně, ne výstředně . Každá žena má svou osobnost a své já . CELKOVÁ ZMĚNA IMAGE  Celková změna Image a Vizáže spočívá v tom, aby jste se cítila sebevědomá a působila na své okolí příjemně, ne výstředně . Každá žena má svou osobnost a své já .CELKOVÁ ZMĚNA IMAGE CELKOVÁ ZMĚNA IMAGE  

      Jsem mimo jiné absolventka kurzu Profesionální Vizážistka našeho nejlepšího vizážisty v ČR Pavla Bauera ( spolupracovník TV Nova, Prima ). Stále také sleduji a školím se na nejnovější trendy v líčení a vizážistice.

kosmetika Brno

 

Když žena záská sebevědomí a začne si věřit, neuvěřitelně zkrásní ...

 

VOLEJTE 774 67 52 39

 
 
 
kosmetika Brno
 
 
 
 
 
permanentní makeup Brno