OŠETŘENÍ PLETI JANSSEN COSMETICS 

     U některých zákaznic přetrvává zažitá představa o kosmetickém ošetření z minulosti, kdy odcházeli po ošetření pleti se zčervenalou pletí po klasickém hloubkovém čištění. S tímto špatným efektem se u mě v salónu nesetkáte ! U většiny kosmetických ošetření používám na hloubkové čištění pleti moderní přístroje, které jsou velmi příjemné a šetrné k vaší pleti. Ultrazvukové hloubkové čištění nahrazuje dřívější ruční hloubkové čištění a jiné kosmetické procedůry. .

     Myslím si také, že české ženy jsou nejkrásnější na světě. Jsou ale také velmi pracovité a vytížené v dnešní uspěchané době. Pravidelné návštěva kosmetického salónu Vám přinese výsledek v podobě zdravé, mladistvé a pěstěné pleti, uvolnění stresu, dobití energie a neposlední řadě také cenné rady, které vám často ušetří nemalé peníze do drahých krémů a přípravků

 

Novinka roku 2021 !

 
 
kosmetické ošetření v Brně

 

Sérum které obdržíte po ošetření domů 1x 10 ml obsahuje a zaručuje:

 
kosmetické sérum luxusní
Téměř o 100% větší elasticita, pleť vypadá o 10 let mladší o 123% více obnovený kolagen a o 26% zralejší kolagen.
  • Intenzivní ochrana buněčného jádra pro dokonalé přizpůsobení měnícím se klimatickým podmínkám. 
  • Snížená transepidermální ztráta vody, rovnoměrnější záře, intenzivní hydratace pokožky.
  •  
  •  Aktivní ingredience: 

• mechové kmenové buňky, podporují vitalitu buněčných jader, mají protivráskový účinek 

• kyselina hyaluronová s dlouhým řetězcem - vyhlazuje jemné povrchové linie a vrásky 

• kyselina hyaluronová s krátkým řetězcem - proniká hlouběji a polstruje zevnitř

• kyselina hyaluronová zasíťovaná - vytváří síť a vyplňuje vrásky, definuje obrysy 

• fyto-EFG (epidermální růstový faktor) - aktivuje produkci kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové a opticky zjemňuje vrásky

 
 
 
 
 

 

                  

KRÉMOVÉ MASKY  JANSSEN COSMETICS  ( ošetření od 790 Kč )

   Krémová maska svým složením podporuje syntézu elastinu, nejlépe účinkuje v době, kdy viditelné stárnutí pleti teprve začíná. Maska snižuje ochablost kůže a dává pleti mladší vitální vzhled. Po každém použití je plet´viditelně jemnější a vláčnější. 

    Každý druh krémové masky se svými regeneračními a antioxidačními látkami se zaměřuje na jiný druh regenerace kůže. Může jít například o zesvětlení pleti, vypnutí pleti, sjednocení kontur obličeje, celkovou regeneraci apod.

 

PRÁŠKOVÉ ALGINÁTOVÉ MASKY JANSSEN COSMETICS 

 ( ošetření od 1 200 Kč)

  Práškové masky jsou moderním prvkem v profesionální kosmetické péči o obličej. Obsahuji velké množství minerálů, mořské řasy, proteiny, zinek, fosfor, vápník, železo a další přírodní účinné extrakty. Jsou bohaté také na vitamíny řady B a C a obsahují například výtažky z granátového jablka, nebo z fíků, ibišku a dalších složek. Všechny tyto složky velmi dobře učinkují proti stárnutí pleti. Práškové masky dokáží především výborně regenerovat a vypnout povadlé kontury obličeje. Po namíchání se mohou aplikovat jak na obličej tak na krk ve formě ,,velmi hustého pudingu ", který na obličeje ztuhne a po asi 20 minutách se sloupne. Zákaznice vidí nejenom krásný efekt omlazení, ale i velmi příjemně cítí jak maska na pleti účinkuje.   

  • účinně hydratují a zpomalují stárnutí
  • viditelně omlazuje plet´
  • modeluje a vytalizuje kontury obličeje
  • výborné antioxidační účinky
 
 
 

 Alginátová maska s extraktem z mořských řas a granátovým jablkem používaná v salónu

kosmetika Brno

 

 

 

KATALOG KOSMETIKY JANSSEN

 

 

 

 
 
 
 

prodej kosmetiky Brno