OŠETŘENÍ PLETI JANSSEN COSMETICS 

     U některých zákaznic přetrvává zažitá představa o kosmetickém ošetření z minulosti, kdy odcházeli po ošetření pleti se zčervenalou pletí po klasickém hloubkovém čištění. S tímto špatným efektem se u mě v salónu nesetkáte ! U většiny kosmetických ošetření používám na hloubkové čištění pleti moderní přístroje, které jsou velmi příjemné a šetrné k vaší pleti. Ultrazvukové hloubkové čištění nahrazuje dřívější ruční hloubkové čištění a jiné kosmetické procedůry. .

     Myslím si také, že české ženy jsou nejkrásnější na světě. Jsou ale také velmi pracovité a vytížené v dnešní uspěchané době. Pravidelné návštěva kosmetického salónu Vám přinese výsledek v podobě zdravé, mladistvé a pěstěné pleti, uvolnění stresu, dobití energie a neposlední řadě také cenné rady, které vám často ušetří nemalé peníze do drahých krémů a přípravků

 

 

PRÁŠKOVÉ ALGINÁTOVÉ MASKY JANSSEN COSMETICS 

 ( ošetření od 1 090 Kč)

  Práškové masky jsou moderním prvkem v profesionální kosmetické péči o obličej. Obsahuji velké množství minerálů, mořské řasy, proteiny, zinek, fosfor, vápník, železo a další přírodní účinné extrakty. Jsou bohaté také na vitamíny řady B a C a obsahují například výtažky z granátového jablka, nebo z fíků, ibišku a dalších složek. Všechny tyto složky velmi dobře učinkují proti stárnutí pleti. Práškové masky dokáží především výborně regenerovat a vypnout povadlé kontury obličeje. Po namíchání se mohou aplikovat jak na obličej tak na krk ve formě ,,velmi hustého pudingu ", který na obličeje ztuhne a po asi 20 minutách se sloupne. Zákaznice vidí nejenom krásný efekt omlazení, ale i velmi příjemně cítí jak maska na pleti účinkuje.   

  • účinně hydratují a zpomalují stárnutí
  • viditelně omlazuje plet´
  • modeluje a vypíná kontury obličeje
  • výborné antioxidační účinky
 
 
 

 Alginátová maska s extraktem z mořských řas a granátovým jablkem používaná v salónu

kosmetika Brno

 

 

 

 

KATALOG KOSMETIKY JANSSEN

 

 

 

 
 
 
 
 

ukázka odstranění alginátové masky a její omalzující účinky ...